Dostęp do Internetu

Działamy na rynku usług teleinformatycznych od blisko 15 lat. W tym czasie zdobyliśmy zaufanie ogromnej liczby klientów, co wzmocniło naszą pozycją na rynku teleinformatycznym świadcząc usługi związane z dostępem do Internetu. 
Jesteśmy dostawcą usług internetowych na terenie gmin Nakło nad Notecią, Wyrzysk, Czersk, Karsin. Zasięgiem obejmujemy również miejscowości Osiek nad Notecią, Czersk, Czarna Woda, Karsin, Osowo, Osówko, Górki, Kamionka, Łąg, Gotelp, Mosna, Kurcze, Będźmierowice, Bąkowo, Komorowo, Karolewo, Paterek.

Stale modernizujemy naszą infrastrukturę aby świadczone przez nas usługi były niezawodne, a klienci mogli skorzystać z najnowszych technologii sieciowych. 

MINI

40 zł
miesięcznie
Pobieranie 4 Mb/s
Wysyłanie 1 Mb/s
Bez limitu danych
Stały adres IP
WYBIERZ

STANDARD

49 zł
miesięcznie
Pobieranie 10 Mb/s
Wysyłanie 2 Mb/s
Bez limitu danych
Stały adres IP
WYBIERZ

MAXI

69 zł
miesięcznie
Pobieranie 20 Mb/s
Wysyłanie 5 Mb/s
Bez limitu danych
Stały adres IP
WYBIERZ

SYMETRYCZNY

??
miesięcznie
Dla monitoringu
Dla firmy lub biura
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Internet, dostęp do Internetu,

Dostęp do Internetu - oferta

Jesteśmy firmą lokalną co pozwala nam realizować obsługę klientów praktycznie natychmiastowo dzięki lokalnym wyszkolonym serwisantom, gotowym do działania przez 24h / 7 dni w tygodniu. Dodatkowo całodobowy monitoring sieci pozwala na natychmiastową reakcję na incydenty techniczne.

Ponadto:
● Instalacja / Aktywacja – 49 zł.
● Stałe publiczne (zewnętrzne) IP za 0 zł .
● Brak limitów pobierania / wysyłania danych.

Internet biznes - internet symetryczny

Oferta Internet Biznes kierowana jest klientom wymagających najwyższej jakości usług, indywidualnego podejścia i przygotowania oferty dopasowanej do potrzeb Państwa firmy. Usługa zapewnia szybki, asymetryczny bądź symetryczny dostęp do Internetu o gwarantowanych parametrach jakości i przepustowości. W ramach usługi przydzielamy Państwu wymaganą ilość stałych adresów IP.


internet symetryczny, internet biznes dla firmy
monitoring, monitoring cctv

Internet dla monitoringu

Zawsze wychodzimy z założenia, że podstawą zadowolenia klienta jest dopasowanie do jego potrzeb. Dlatego stworzyliśmy usługę – Internet Monitoring”. W sytuacji, kiedy zamiarem jest tylko obserwacja zdalna video miejsca, gdzie znajduje się przyłącze do internetu, usługa Internet Monitoring jest odpowiednia. Wysoka prędkość upload i odpowiednio ograniczona prędkość download, pozwala Państwu na realizację założeń i jednocześnie ograniczenie wydatków związanych z dostępem do Internetu. Nasza usługa posiada stały, zewnętrzny adres IP w standardzie, dzięki któremu możliwość dostępu do Państwa aplikacji stanie się bezproblemowa i zawsze osiągalna.

Netrias logo transparent
zamowstrone.com
envelope-osignalmap-markerphoneenvelope linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram